Kontakt w razie jakichkolwiek pytań związanych z powyższymi sprawami

FACEBOOK

Jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej spraw związanych z licencją lub badaniami, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Facebooka, lub w nagłych przypadkach telefonicznie - 791547691.

Pozostałe dokumenty PZM i aktualne zasady dotyczące licencji zawodniczych

SPRAWDŹ

Pod powyższym linkiem, znajdziesz między innymi zasady przedłużania i wydawania licencji w sporcie motocyklowym, oraz zgłoszenie na egzamin na licencję.

Jeżeli zamierzasz przedłużyć licencję zawodniczą, musisz posiadać aktualne badania lekarskie (badanie krwi, ogólne moczu, EKG i wizytę w specjalistycznej przychodni sportowej) oraz opłacić ustaloną przez PZM składkę na konto Polskiego Związku Motorowego. Pobierz powyższe dokumenty, uzupełnij oraz skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w tej procedurze. Klub współpracuje z lekarzem sportowym.

Przedłużenie licencji zawodniczej

POBIERZ

Jeżeli jesteś członkiem innego klubu, lecz zdecydowałeś się przejść do KKS Polonia Wrocław, niniejszy dokument należy: uzupełnić o wskazane dane, uzyskać zgodę obu klubów na transfer i wysłać w oryginale do Polskiego Związku Motorowego.

Dokument podpisany w dwóch egzemplarzach należy dostarczyć w oryginale do rąk własnych Dyrektora Sekcji - Bartosza Bogielczyka, lub Wiceprezesa - Zbigniewa Lecha.

Zgłoszenie zmiany przynależności klubowej

POBIERZ

Deklaracja przynależności klubowej i umowa

POBIERZ

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty
dotyczące Klubu oraz PZM

STREFA ZAWODNIKA

PROFIL

GRUPA

Telefon: +48 791547691
Mail: kkspoloniawroclaw@szkolaenduro.pl
KKS Polonia Wrocław, Sekcja Motorowa
Numer konta: 
04 1090 2402 0000 0001 5335 4225

Telefon: +48 791547691
kontakt@trackacademy.pl
kkspoloniawroclaw@szkolaenduro.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Wspierają nas