PROFIL

GRUPA

Indywidualna opieka instruktorska

Zdobądź podium, bądź najszybszy

ZAPISZ SIĘ

Indywidualne porady od Mistrzów

*możliwość uczestnictwa w szkoleniu indywidualnym dotyczy wyłącznie wydarzeń typu Track Day. Ilość miejsc na szkolenia indywidualne jest ściśle ograniczona.

**aby umówić się na szkolenie indywidualne z Danielem Blinem należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Przed zapisaniem uczestnika na szkolenie przeprowadzamy wywiad dotyczący umiejętności i oczekiwań zawodnika.

od 399 zł - 3 sesje opieki merytorycznej od instruktora techniki jazdy, instruktora sportów motorowych lub trenera sportu motocyklowego

od 199 zł - pojedyncza sesja z instruktorem techniki jazdy, instruktorem sportów motorowych lub trenerem sportu motocyklowego

Tylko u nas umówisz się na trening z Mistrzem Europy**, Mistrzem Polski lub trenerem młodych zawodników mistrzostw Polski. Zapisz się na dowolny track day*, zaznacz w formularzu zgłoszeniowym chęć uczestnictwa w szkoleniu, a my skoordynujemy resztę.

Nasi instruktorzy prowadzą szkolenia również we Wrocławiu, Toruniu oraz Bydgoszczy. Jesteś zainteresowany treningiem w tych miastach? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Chcesz dowiedzieć się, kto u nas szkoli? Poznaj naszą kadrę.

Zasady indywidualnej opieki instruktorskiej:

1. Płatność za szkolenie indywidualne następuje w dniu wydarzenia u instruktora.

2. Podczas szkolenia, instruktor może opiekować się jednocześnie trzema kursantami.

3. Porady, które otrzymasz odnosić się będą bezpośrednio do Twojej jazdy. Część teoretyczna będzie dostosowana do Twoich potrzeb i prezentowanych przez Ciebie umiejętności.

4. W przypadku zamówienia jednej indywidualnej sesji szkoleniowej, instruktor przeprowadzi z Tobą wywiad przed jazdą oraz przejedzie z Tobą jedną sesję. Po sesji otrzymasz omówienie Twojej jazdy oraz zalecenia na przyszłość. Jedną sesję szkoleniową rekomendujemy osobom, z konkretnym problemem na torze oraz zawodnikom chcącym poprawić sprecyzowany aspekt jazdy.

5. W przypadku zamówienia trzech sesji z instruktorem, instruktor przejedzie z Tobą trzy sesje i odniesie się do każdej z nich, w każdej z sesji zwracając uwagę na inne aspekty Twojej jazdy.

6. Indywidualną opiekę instruktorską możemy zaoferować zarówno zawodnikowi Mistrzostw Europy jak i początkującemu. Nie uczymy jednak technik drogowych. Rozpoczynającym przygodę torową zalecamy szkolenia grupowe lub minimum 3 sesje indywidualne.

Telefon: +48 791547691
Mail: kkspoloniawroclaw@szkolaenduro.pl
KKS Polonia Wrocław, Sekcja Motorowa
Numer konta: 
04 1090 2402 0000 0001 5335 4225

Telefon: +48 791547691
kontakt@trackacademy.pl
kkspoloniawroclaw@szkolaenduro.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Wspierają nas